Page Layouts (1.0.1) - en to vi translation catalogue (23 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Author
vi: Tác giả

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Edit
vi: Sửa

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: Label
vi: Nhãn

en: Save
vi: Lưu

en: View
vi: Xem

en: Updated
vi: Đã cập nhật

en: Layout
vi: Bố cục

en: ID
vi: Mã

en: CSS classes
vi: Lớp CSS

en: Authored on
vi: Viết lúc

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Layouts
vi: Các bố cục

en: About
vi: Giới thiệu

en: layout
vi: bố cục

en: layouts
vi: các bố cục
