Page Layouts (1.0.1) - en to fa translation catalogue (23 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Author
fa: نویسنده

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Edit
fa: ویرایش

en: Weight
fa: وزن

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: View
fa: مشاهده

en: Updated
fa: به‌روز

en: Layout
fa: آرایش

en: ID
fa: شناسه

en: CSS classes
fa: کلاس های CSS

en: Authored on
fa: تالیف شده در

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Layouts
fa: آرایش‌ها

en: About
fa: درباره

en: layout
fa: آرایش

en: layouts
fa: آرایش‌ها
