Page Layouts (1.0.1) - en to fi translation catalogue (23 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Author
fi: Tekijä

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: View
fi: Näytä

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: CSS classes
fi: CSS-luokat

en: Authored on
fi: Luotu

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Layouts
fi: Ulkoasut

en: About
fi: Tietoja

en: layout
fi: ulkoasu

en: layouts
fi: ulkoasut

en: Add layout
fi: Lisää layout
