Page Layouts (1.0.1) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Author
he: מחבר/ת

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Edit
he: עריכה

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: View
he: צפיה

en: Updated
he: עודכן

en: Layout
he: פריסה

en: Authored on
he: בתאריך

en: Changed
he: השתנה

en: About
he: אודות
