Page Layouts (1.0.1) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Author
hr: Autor

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Edit
hr: Uredi

en: Weight
hr: Težina

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: View
hr: Pregled

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: About
hr: Opis
