Page Layouts (1.0.1) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Submit
id: Kirim

en: Author
id: Penulis

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Weight
id: Bobot

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan

en: View
id: Lihat

en: Updated
id: Diperbaharui

en: Layout
id: Tata letak

en: Authored on
id: Ditulis pada

en: Changed
id: Berubah

en: About
id: Tentang
