Page Layouts (1.0.1) - en to ja translation catalogue (20 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Author
ja: 投稿者

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Edit
ja: 編集

en: Weight
ja: ウェイト

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: Label
ja: ラベル

en: Save
ja: 保存

en: View
ja: ビュー

en: Updated
ja: 更新

en: Layout
ja: レイアウト

en: CSS classes
ja: CSSクラス

en: Authored on
ja: 投稿日時

en: Changed
ja: 変更済

en: About
ja: アバウト

en: Add layout
ja: レイアウトを追加
