Page Layouts (1.0.1) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Author
lt: Autorius

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: CSS classes
lt: CSS kalsės

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Changed
lt: Pakeista

en: About
lt: Apie

en: Add layout
lt: Pridėti išdėstyma
