Page Layouts (1.0.1) - en to mr translation catalogue (17 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Author
mr: लेखक

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Edit
mr: संपादन

en: Weight
mr: मुल्य

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: View
mr: बघा

en: Updated
mr: सुधारित

en: Layout
mr: मांडणी

en: ID
mr: आय डी

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.
