Page Layouts (1.0.1) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Author
nl: Auteur

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Edit
nl: Bewerken

en: Weight
nl: Gewicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: View
nl: Weergeven

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Layout
nl: Lay-out

en: CSS classes
nl: CSS-klassen

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Layouts
nl: Lay-outs

en: About
nl: Over

en: layout
nl: lay-out

en: Add layout
nl: Lay-out toevoegen
