Page Layouts (1.0.1) - en to oc translation catalogue (22 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Author
oc: Autor

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Edit
oc: Modificar

en: Weight
oc: Pes

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: View
oc: Veire

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Layout
oc: Afichatge

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Authored on
oc: Redigit lo

en: Changed
oc: Modificat

en: Layouts
oc: Mesas en pagina

en: About
oc: A prepaus

en: layout
oc: mise en pagina

en: layouts
oc: mises en pagina
