Page Layouts (1.0.1) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Author
pl: Autor

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Edit
pl: Edytuj

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: View
pl: Widok

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Layout
pl: Układ

en: CSS classes
pl: Klasy CSS

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Layouts
pl: Układy

en: About
pl: O stronie

en: layout
pl: układ

en: layouts
pl: układy

en: Add layout
pl: Dodaj szablon
