Page Layouts (1.0.1) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Delete
pt: Eliminar

en: Submit
pt: Enviar

en: Author
pt: Autor

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Ativado

en: Edit
pt: Editar

en: Weight
pt: Peso

en: Settings
pt: Definições

en: Name
pt: Nome

en: Label
pt: Etiqueta

en: Save
pt: Guardar

en: View
pt: Mostrar

en: Updated
pt: Atualizado

en: CSS classes
pt: Classes de CSS

en: Authored on
pt: Criado em

en: Changed
pt: Alterado

en: About
pt: Sobre
