Page Layouts (1.0.1) - en to ru translation catalogue (24 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Author
ru: Автор

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Edit
ru: Редактировать

en: Weight
ru: Вес

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: View
ru: Просмотр

en: Updated
ru: Обновлено

en: Layout
ru: Макет

en: CSS classes
ru: CSS классы

en: Authored on
ru: Создан в

en: Changed
ru: Изменение

en: Layouts
ru: Макеты

en: About
ru: Информация

en: The configuration has been updated.
ru: Настройки были изменены.

en: layout
ru: макет

en: layouts
ru: макеты

en: Add layout
ru: Добавить макет
