Page Layouts (1.0.1) - en to sr translation catalogue (15 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Author
sr: Аутор

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Changed
sr: Промењен
