Page Layouts (1.0.1) - en to uk translation catalogue (26 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Author
uk: Автор

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Edit
uk: Редагувати

en: Weight
uk: Вага

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Label
uk: Мітка

en: Save
uk: Зберегти

en: View
uk: Перегляд

en: Updated
uk: Оновлено

en: Layout
uk: Макет

en: CSS classes
uk: CSS-класи

en: Authored on
uk: Створено

en: Changed
uk: Змінено

en: Layouts
uk: Макети

en: About
uk: Про модуль

en: layout
uk: розкладка

en: Page Layout
uk: Формат сторінки

en: layouts
uk: макети

en: Page Layouts
uk: Макети сторінок

en: Add layout
uk: Додати макет

en: Content title.
uk: Заголовок матеріалу.
