Page Manager (8.x-1.0-alpha11) - en to am translation catalogue (18 entries)

en: Pages
am: ገፆች

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Path
am: ዱካ

en: Region
am: ክልል

en: Page title
am: የገፅ ርዕስ

en: Add block
am: ጥምር ጨምር

en: Page
am: ገጽ

en: Blocks
am: ጥምረቶች

en: No blocks in this region
am: በዚህ ክልል ውስጥ ምንም ጥምር የለም

en: UUID
am: ዩዩአይዲ

en: View mode
am: የእይታ ሁኔታ

en: Context assignments
am: የአገባበ ነገር ምደባዎች

en: Display variant
am: ተለዋጭ አሳይ
