Page Manager (8.x-1.0-alpha17) - en to dz translation catalogue (13 entries)

en: Pages
dz: ཤོག་ལེབ་ཚུ།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Name
dz: མིང་།

en: Region
dz: ལུང་ཕྱོགས་

en: Page title
dz: ཤོག་ལེབ་ཀྱི་མགོ་མིང་།

en: Add block
dz: སྡེབ་ཚན་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Blocks
dz: སྡེབ་ཚན་ཚུ་
