Page Manager (8.x-1.0-alpha22) - en to kk translation catalogue (16 entries)

en: Pages
kk: Беттер

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Description
kk: Сипаттама

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Path
kk: Жол

en: Region
kk: Аумақ

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Add block
kk: Блок құру

en: Page
kk: Бет

en: Blocks
kk: Блоктар

en: No blocks in this region
kk: Бұл ауданда блоктар жоқ
