Page Manager (8.x-1.0-alpha24) - en to sr translation catalogue (19 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Update
sr: Ажурирање

en: Path
sr: Путања

en: Region
sr: Регион

en: ID
sr: ИД

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Optional features
sr: Додатне опције

en: UUID
sr: <em>UUID</em>

en: Context assignments
sr: Контекстуални задаци

en: Display variant
sr: Варијанта приказ
