Page Manager (8.x-1.0-alpha24) - en to ug translation catalogue (16 entries)

en: Pages
ug: بەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Type
ug: تىپى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Label
ug: بەلگە

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Region
ug: دۆلەت،رايون

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Add block
ug: تارماق رايون قۇرۇش

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Plugin
ug: قىستۇرمىلار

en: Blocks
ug: تارماق رايون
