Page Manager (8.x-1.0-alpha3) - en to ku translation catalogue (17 entries)

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Description
ku: دەربارە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Weight
ku: سەنگ

en: Label
ku: پێناس

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Region
ku: ناوچە

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Add block
ku: بلۆک زیادبکە

en: Page
ku: پەڕە

en: Default language
ku: زمانی بنەڕەتی

en: Blocks
ku: بلۆکەکان

en: Current user
ku: ئەم بەکارهێنەرە

en: No blocks in this region
ku: هیچ بلۆکێک لەم ناوچەیەدا نییە.

en: Weight for @block block
ku: سەنگی بلۆکی @block
