Page Manager (8.x-4.0-beta3) - en to bg translation catalogue (22 entries)

en: Pages
bg: Страници

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Type
bg: Тип

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Edit
bg: Редактирай

en: Weight
bg: Тегло

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Update
bg: Промени

en: Path
bg: Път

en: Region
bg: Област на сайта

en: Node
bg: Материал

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Add block
bg: Добавяне на блок

en: Page
bg: Страница

en: General
bg: Общи

en: Blocks
bg: Блокове

en: Delete block
bg: Изтриване на блок

en: No blocks in this region
bg: Няма блокове в тази зона
