Page Manager (8.x-4.0-beta3) - en to mn translation catalogue (20 entries)

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Edit
mn: Засварлах

en: Weight
mn: Жин

en: Save
mn: Хадгалах

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Path
mn: Зам

en: Region
mn: Бүс

en: Node
mn: Зангилаа

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Add block
mn: Хавтан нэмэх

en: Page
mn: Хуудас

en: Blocks
mn: Хавтангууд

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: Current user
mn: Одоо байгаа хэрэглэгч
