Page Manager (8.x-4.0-beta3) - en to or translation catalogue (11 entries)

en: Pages
or: ପୃଷ୍ଠା

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Path
or: ପଥ

en: Add block
or: ବ୍ଲକ ଯୋଗ କରନ୍ତୁ

en: Delete block
or: ବ୍ଲକ ଅପସାରଣ

en: No blocks in this region
or: ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ କୌଣସି ବ୍ଲକ ନାହିଁ
