Page Manager (8.x-4.0-beta4) - en to eu translation catalogue (34 entries)

en: Pages
eu: Orriak

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Type
eu: Mota

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Edit
eu: Editatu

en: Weight
eu: Pisua

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Update
eu: Eguneratu

en: Path
eu: Bide-izena

en: Region
eu: Atal

en: ID
eu: IDa

en: Node
eu: Nodoa

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Add block
eu: Gehitu blokea

en: Page
eu: Orria

en: General
eu: Orokorra

en: Add new page
eu: Gehitu orri berria

en: Blocks
eu: Blokeak

en: Delete block
eu: Blokea ezabatu

en: Contexts
eu: Testuinguruak

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Variants
eu: Aldaerak

en: Current user
eu: Uneko erabiltzailea

en: Machine-readable name
eu: Makinarentzako izen irakurgarria

en: No blocks in this region
eu: Blokerik ez atal honetan

en: Add variant
eu: Gehitu aldaera

en: Variant type
eu: Aldaera mota

en: Optional features
eu: Hautazko ezaugarriak

en: Update and save
eu: Eguneratu eta gorde

en: Weight for @block block
eu: @block blokearentzako pisua
