Page Manager (8.x-4.0-beta4) - en to gl translation catalogue (32 entries)

en: Pages
gl: Páxinas

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Type
gl: Tipo

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Edit
gl: Editar

en: Weight
gl: Peso

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Update
gl: Actualizar

en: Path
gl: Ruta

en: Region
gl: Área

en: Layout
gl: Disposición

en: Node
gl: Nodo

en: Add page
gl: Engadir páxina

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Add block
gl: Engadir un bloque

en: Page
gl: Páxina

en: General
gl: Xeral

en: Blocks
gl: Bloques

en: Delete block
gl: Eliminar o bloque

en: Contexts
gl: Contextos

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Current user
gl: Usuario actual

en: Machine-readable name
gl: Nome lexíbel pola máquina

en: No blocks in this region
gl: Non hai bloques nesta rexión

en: Optional features
gl: Características opcionais

en: Administrative title
gl: Título administrativo

en: Administrative description
gl: Descrición administrativa

en: Weight for @block block
gl: Peso do bloque @block
