Page Manager (8.x-4.0-beta4) - en to hu translation catalogue (62 entries)

en: Pages
hu: Oldalak

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: Type
hu: Típus

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Weight
hu: Súly

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: Update
hu: Frissítés

en: Path
hu: Útvonal

en: Region
hu: Régió

en: Layout
hu: Elrendezés

en: ID
hu: Azonosító

en: Node
hu: Tartalom

en: Add page
hu: Oldal hozzáadása

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Add block
hu: Blokk hozzáadása

en: Page
hu: Oldal

en: General
hu: Általános

en: Plugin
hu: Beépülő

en: Add new page
hu: Új oldal hozzáadása

en: Blocks
hu: Blokkok

en: Delete block
hu: Blokk törlése

en: Delete page
hu: Oldal törlése

en: Contexts
hu: Környezetek

en: Path is required.
hu: Az elérési út megadása szükséges.

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Page path
hu: Oldalútvonal

en: Add new block
hu: Új blokk hozzáadása

en: Context type
hu: Környezet típusa

en: Variants
hu: Variánsok

en: Current user
hu: Jelenlegi felhasználó

en: Node view
hu: Tartalom nézet

en: Machine-readable name
hu: Programok által használt név

en: No blocks in this region
hu: Nincs blokk a régióban.

en: Add variant
hu: Változat hozzáadása

en: Reorder variants
hu: Variánsok újrarendezése

en: Variant type
hu: Változat típusa

en: Optional features
hu: Választható lehetőségek

en: Check any optional features you need to be presented with forms for configuring them. If you do not check them here you will still be able to utilize these features once the new page is created. If you are not sure, leave these unchecked.
hu: További választható lehetőségek beállítása, amik űrlapokkal jelennek meg a beállításhoz. Ha itt nincsenek bejelölve, akkor is lehet használni ezeket a lehetőségeket amint az új oldal létrejött. Kétség esetén bejelöletlenül kell hagyni ezeket.

en: Administrative title
hu: Adminisztratív cím

en: Administrative description
hu: Adminisztratív leírás

en: No context selected
hu: Nincs kiválasztott környezet

en: Variant
hu: Változat

en: Edit block
hu: Blokk szerkesztése

en: Status code
hu: Állapotkód

en: Update and save
hu: Frissítés és mentés

en: Weight for @block block
hu: @block blokk súlya

en: Selection criteria
hu: Kiválasztási szempont

en: HTTP status code
hu: HTTP állapotkód

en: Plugin ID
hu: A bővítmény azonosítója

en: Context assignments
hu: Kontextus összerendelések

en: Display variant
hu: Kijelzőtípus

en: Selection logic
hu: Kiválasztási logika

en: Use admin theme
hu: Admin smink használata

en: Configure the page title that will be used for this display.
hu: Ehhez a megjelenítéshez használatos oldalcím beállítása.

en: Add new context
hu: Új környezet hozzáadása

en: Configure Required Context
hu: A szükséges szövegkörnyezet beállítása

en: Selection condition
hu: Kiválasztási feltétel
