Page Manager (8.x-4.0-rc2) - en to af translation catalogue (20 entries)

en: Pages
af: Bladsye

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Type
af: Tipe

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Edit
af: Wysig

en: Weight
af: Gewig

en: Required
af: Verplig

en: Save
af: Stoor

en: Update
af: Dateer op

en: Path
af: Pad

en: Node
af: Mode

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Add block
af: Voeg blok by

en: Page
af: Bladsy

en: Optional
af: Opsioneel

en: Blocks
af: Blokke

en: Delete block
af: Skrap blok
