Page Manager (8.x-4.0-rc2) - en to eo translation catalogue (28 entries)

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Weight
eo: Pezo

en: Required
eo: Bezonata

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Path
eo: Vojo

en: Region
eo: Regiono

en: ID
eo: Identigilo

en: Node
eo: Nodo

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Add block
eo: Aldonu blokon

en: Page
eo: Paĝo

en: Optional
eo: Nedeviga

en: Blocks
eo: Blokoj

en: Delete block
eo: Forigu blokon

en: No blocks in this region
eo: Neniuj blokoj en ĉi tiu regiono

en: Optional features
eo: Laŭvolaj funkcioj

en: UUID
eo: Unika uzantonomero

en: Context assignments
eo: Atribuoj de kunteksto

en: Display variant
eo: Variaĵoj de vidigo
