Page Manager (8.x-4.0-rc2) - en to sk translation catalogue (37 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Type
sk: Typ

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Edit
sk: Upraviť

en: Weight
sk: Váha

en: Required
sk: Povinné

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Path
sk: Cesta

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Node
sk: Uzol

en: Add page
sk: Pridať stránku

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Add block
sk: Pridať blok

en: Page
sk: Strana

en: General
sk: Všeobecné

en: Optional
sk: Nepovinné

en: Add new page
sk: Pridať novú stránku

en: Blocks
sk: Bloky

en: Delete block
sk: Odstrániť blok

en: Delete page
sk: Vymazať stránku

en: Contexts
sk: Kontexty

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Machine-readable name
sk: Strojovo čitateľný názov

en: No blocks in this region
sk: Bez blokov v tejto oblasti

en: Optional features
sk: Voliteľné vlastnosti

en: Administrative title
sk: Názov pre administráciu

en: Administrative description
sk: Popis pre administráciu

en: Weight for @block block
sk: Váha pre blok @block

en: Plugin ID
sk: ID doplnku

en: Display variant
sk: Zobraziť variant
