Page Manager (8.x-4.0-rc4) - en to bs translation catalogue (22 entries)

en: Pages
bs: Stranice

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Type
bs: Tip

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Weight
bs: Težina

en: Required
bs: Obavezno

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Path
bs: Putanja

en: Node
bs: Nod

en: Page title
bs: Naslov stranice

en: Add block
bs: Dodaj blok

en: Page
bs: Strana

en: Optional
bs: Opcionalno

en: Blocks
bs: Blokovi

en: Delete block
bs: Obriši blok

en: No blocks in this region
bs: Nema blokova u ovom regionu
