Page Manager (8.x-4.0-rc4) - en to et translation catalogue (44 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Type
et: Liik

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Edit
et: Muuda

en: Weight
et: Kaal

en: Required
et: Kohustuslik

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Update
et: Uuenda

en: Path
et: Tee

en: Region
et: Regioon

en: Layout
et: Paigutus

en: Node
et: Postitus

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Add block
et: Lisa plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: General
et: Üldine

en: Optional
et: Valikuline

en: Negate
et: Eita

en: Add new page
et: Lisa uus leht

en: Blocks
et: Plokid

en: Delete block
et: Kustuta plokk

en: Contexts
et: Kontekst

en: Path is required.
et: Aadress on nõutud.

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Page path
et: Lehekülje teekond

en: Variants
et: Variandid

en: Machine-readable name
et: Masinloetav nimetus

en: No blocks in this region
et: Selles regioonis ei ole plokke

en: Add variant
et: Lisa variant

en: Optional features
et: Valikulised võimalused

en: Administrative title
et: Administratiivne pealkiri

en: Administrative description
et: Kirjeldus haldusliideses

en: Update and save
et: Uuenda ja salvesta

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: Weight for @block block
et: Ploki @block kaal

en: HTTP status code
et: HTTP staatuskood

en: Plugin ID
et: Plugina ID

en: Context assignments
et: Konteksti määrangud

en: Display variant
et: Kuva variant
