Page Manager (8.x-4.0-rc4) - en to gu translation catalogue (22 entries)

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Required
gu: જરૂરી

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Path
gu: પાથ

en: Region
gu: ક્ષેત્ર

en: Node
gu: નોડ

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: General
gu: સામાન્ય

en: Optional
gu: વૈકલ્પિક

en: No blocks in this region
gu: આ ક્ષેત્ર મા કોઈ વિભાગો નથી

en: Optional features
gu: વૈકલ્પિક લક્ષણો

en: Weight for @block block
gu: વિભાગ @block માટે ની તરલતા
