Page Manager (8.x-4.0-rc4) - en to ka translation catalogue (23 entries)

en: Pages
ka: გვერდები

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Weight
ka: წონა

en: Required
ka: სავალდებულო

en: Label
ka: სათაური

en: Update
ka: განახლება

en: Path
ka: გზა

en: Region
ka: რეგიონი

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Add block
ka: ბლოკის დამატება

en: Page
ka: გვერდი

en: General
ka: ზოგადი

en: Plugin
ka: ჩანართი

en: Add new page
ka: ახალი გვერდის დამატება

en: Blocks
ka: ბლოკები

en: Delete block
ka: ბლოკის წაშლა

en: Machine-readable name
ka: მანქანურად-კითხვადი სახელი
