Page Manager (8.x-4.0-rc4) - en to kn translation catalogue (21 entries)

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Required
kn: ಕಡ್ಡಾಯ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: Layout
kn: ಹೊರವಿನ್ಯಾಸ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Page
kn: ಪುಟ

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: Optional
kn: ಐಚ್ಛಿಕ

en: Plugin
kn: ಪ್ಲಗ್ಗಿನ್

en: Blocks
kn: ಇಟ್ಟಿಗೆಗಳು
