Page Manager (8.x-4.0-rc4) - en to ms translation catalogue (26 entries)

en: Pages
ms: Halaman-halaman

en: Delete
ms: Padam

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Content
ms: Kandungan

en: Type
ms: Jenis

en: Cancel
ms: Batal

en: Description
ms: Huraian

en: Edit
ms: Sunting

en: Weight
ms: Pemberat

en: Required
ms: Diperlukan

en: Save
ms: Simpan

en: Update
ms: Kemas kini

en: Path
ms: Laluan

en: Region
ms: Kawasan

en: Node
ms: Nod

en: Page title
ms: Tajuk halaman

en: Add block
ms: Tambah blok

en: Page
ms: Halaman

en: General
ms: Umum

en: Optional
ms: Berupa pilihan

en: Blocks
ms: Blok-blok

en: Delete block
ms: Padam blok

en: Machine name
ms: Nama mesin

en: Machine-readable name
ms: Nama yang boleh dibaca oleh mesin.

en: No blocks in this region
ms: Tiada blok di kawasan ini

en: Weight for @block block
ms: Pemberat untuk blok @block
