Page Manager (8.x-4.0-rc4) - en to my translation catalogue (22 entries)

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Required
my: မရှိမဖြစ်လုပ်ရမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Region
my: နယ်ပယ်

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Add block
my: block တစ်ခုထပ်ပေါင်းရန်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Optional
my: ရွေးချယ်နိုင်သည်။

en: Delete block
my: block ကိုပယ်ဖျက်ရန်

en: Machine-readable name
my: စက်မှဖတ်ရှုနားလည်နိုင်သည့် နာမည်

en: Update and save
my: ပြုပြင်မွမ်းမံပြီး သိမ်းဆည်းရန်
