Page Manager (8.x-4.0-rc4) - en to os translation catalogue (14 entries)

en: Pages
os: Фæрстæ

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Weight
os: Уæз

en: Required
os: Æнæмæнг

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: Update
os: Сног кæн

en: Path
os: Фæндаг
