Page Manager (8.x-4.0-rc4) - en to pl translation catalogue (57 entries)

en: Pages
pl: Strony

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Type
pl: Typ

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Edit
pl: Edytuj

en: Weight
pl: Waga

en: Required
pl: Wymagane

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Path
pl: Ścieżka

en: Layout
pl: Układ

en: Node
pl: Węzeł

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Add block
pl: Dodaj blok

en: Page
pl: Strona

en: General
pl: Ogólne

en: Optional
pl: Opcjonalne

en: Negate
pl: Negacja

en: Plugin
pl: Wtyczka

en: Blocks
pl: Bloki

en: Delete block
pl: Usuń blok

en: Delete page
pl: Usuń stronę

en: Contexts
pl: Kontekst

en: Page information
pl: Informacje o stronie

en: Path is required.
pl: Ścieżka jest wymagana.

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Page path
pl: Ścieżka strony

en: Context type
pl: Typ kontekstu

en: Variants
pl: Warianty

en: Machine-readable name
pl: Nazwa wewnętrzna

en: No blocks in this region
pl: Brak bloków w tym regionie

en: Add variant
pl: Dodaj wariant

en: Reorder variants
pl: Zmień kolejność wariantów

en: Variant type
pl: Typ wariantu

en: Optional features
pl: Dodatkowe funkcjonalności

en: Check any optional features you need to be presented with forms for configuring them. If you do not check them here you will still be able to utilize these features once the new page is created. If you are not sure, leave these unchecked.
pl: Zaznacz opcjonalne cechy, które mają być pokazywane z formularzami, aby je konfigurować. Jeżeli teraz nie zaznaczysz opcji, możesz to zrobić po tym jak nowa strona została utworzona. Jeżeli nie jesteś pewny opcji, po prostu ich nie zaznaczaj.

en: Administrative title
pl: Tytuł wewnętrzny

en: Administrative description
pl: Opis administracyjny

en: No context selected
pl: Brak wybranego kontekstu

en: Variant
pl: Wariant

en: Edit block
pl: Edytuj blok

en: Status code
pl: Kod statusu

en: Update and save
pl: Aktualizuj i zapisz

en: Edit context
pl: Edytuj kontekst

en: View mode
pl: Tryb widoku

en: Weight for @block block
pl: Waga bloku @block

en: The layout has been saved.
pl: Szablon został zapisany.

en: HTTP status code
pl: Kod statusu HTTP

en: Plugin ID
pl: ID wtyczki

en: Context assignments
pl: Przypisanie kontekstu

en: Display variant
pl: Wyświetl wariant

en: Layout Builder
pl: Kreator Układu

en: Configure Required Context
pl: Skonfiguruj wymagany kontekst
