Page Manager (8.x-4.0-rc4) - en to se translation catalogue (10 entries)

en: Pages
se: Siiddut

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: Save
se: Vurke

en: Update
se: Ođasmahte

en: Page
se: Siidu
