Page Manager (8.x-4.0-rc4) - en to th translation catalogue (25 entries)

en: Pages
th: หน้า

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Edit
th: แก้ไข

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Required
th: จำเป็น

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Region
th: ตำแหน่ง

en: ID
th: ไอดี

en: Add block
th: เพิ่มบล็อค

en: General
th: ทั่วไป

en: Optional
th: ไม่จำเป็น

en: Blocks
th: บล็อค

en: Delete block
th: ลบบล็อค

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Machine-readable name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: No blocks in this region
th: ไม่มีบล็อคในตำแหน่งนี้

en: Administrative title
th: หัวข้อด้านการบริหาร

en: View mode
th: โหมดของวิว

en: Weight for @block block
th: น้ำหนักของบล็อค @block
