Page manager search (2.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Content
ar: المحتوى

en: View
ar: عرض

en: search
ar: ابحث

en: ID
ar: المعرف ID

en: Languages
ar: اللغات

en: Search index
ar: فهرس البحث

en: UUID
ar: المعرف UUID

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
ar: بحثك يحتوي على العدد من تعابير AND/OR. فقط أول @count مصطلحات تم ادامجهم في هذا البحث.
