Page manager search (2.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Content
fr: Contenu

en: View
fr: Voir

en: search
fr: rechercher

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Languages
fr: Langues

en: Search index
fr: Index de recherche

en: UUID
fr: Identifiant universel unique (UUID)

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
fr: Votre recherche comporte trop d'opérateurs AND/OR. Seuls les @count premiers termes seront pris en compte dans cette recherche.

en: Search result highlighting input
fr: Résultat de recherche mettant en évidence la saisie

en: All except those selected
fr: Tous sauf ceux sélectionnés

en: You must include at least one keyword to match in the content, and punctuation is ignored. | You must include at least one keyword to match in the content. Keywords must be at least @count characters, and punctuation is ignored.
fr[0]: Vous devez inclure au moins un mot-clé pour correspondre au contenu, et la ponctuation est ignorée.
fr[1]: Vous devez inclure au moins un mot-clé pour correspondre au contenu. Les mots-clés doivent contenir au moins @count caractères, et la ponctuation est ignorée.

en: Which languages should be indexed?
fr: Quelles langues doivent être indexées ?

en: Only those selected
fr: Seulement ceux sélectionnés
