Page manager search (2.0.0-beta1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Content
it: Contenuto

en: View
it: Visualizza

en: search
it: ricerca

en: Languages
it: Lingue

en: Search index
it: Indice di ricerca

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
it: La ricerca contiene troppe espressioni AND/OR. La ricerca procederà usando soltanto i primi @count termini specificati.

en: Search result highlighting input
it: Highlighting dei risultati di ricerca

en: You must include at least one keyword to match in the content, and punctuation is ignored. | You must include at least one keyword to match in the content. Keywords must be at least @count characters, and punctuation is ignored.
it[0]: È necessario includere almeno una parola chiave da cercare nel contenuto, la punteggiatura verrà ignorata.
it[1]: È necessario includere almeno una parola chiave da cercare nel contenuto. La parola deve essere composta da almeno @count caratteri. La punteggiatura verrà ignorata.
