Page manager search (2.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Content
sv: Innehåll

en: View
sv: Visa

en: search
sv: sök

en: Languages
sv: Språk

en: Search index
sv: Sökindex

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
sv: Din sökning använde för många AND/OR-uttryck. Endast de första @count termerna togs med i denna sökning.

en: Search result highlighting input
sv: Sökresultat framhäver inmatning
