Page manager search (2.0.0-beta2) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Content
am: ይዞታ

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Languages
am: ቋንቋዎች

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
