Page manager search (2.0.0-beta2) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Content
nn: Innhald

en: View
nn: Sjå på

en: search
nn: søk

en: Languages
nn: Språk

en: Search index
nn: Søkeindeks
