Page manager search (2.0.0-beta2) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Content
uk: Вміст

en: View
uk: Перегляд

en: search
uk: пошук

en: Languages
uk: Мови

en: Search index
uk: Пошуковий індекс

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
uk: У вашому пошуковому запиті надто багато виразів AND/OR (та/або). У пошук долучено лише перші @count термінів.

en: Search result highlighting input
uk: Підсвічене введення результатів пошуку

en: You must include at least one keyword to match in the content, and punctuation is ignored. | You must include at least one keyword to match in the content. Keywords must be at least @count characters, and punctuation is ignored.
uk[0]: Необхідно додати принаймні одне ключове слово, що відповідає вмістові, пунктуація ігнорується.
uk[1]: Необхідно додати принаймні одне ключове слово, що відповідає вмістові. Ключові слова мають містити щонайменше @count символів, пунктуація ігнорується.
uk[2]: Необхідно додати принаймні одне ключове слово, що відповідає вмістові. Ключові слова мають містити щонайменше @count символів, пунктуація ігнорується.
