Page manager search (2.0.0-beta3) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Content
lt: Turinys

en: View
lt: Peržiūrėti

en: search
lt: paieška

en: Languages
lt: Kalbos

en: Search index
lt: Paieškos indeksas

en: Search result highlighting input
lt: Paieškos rezultatų paryškinat įvestį
